Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy oni wszyscy na głowę upadli??? Przecież to jest wroga religia, jak chrześcijanin może popierać inwazję islamu. Jestem w szoku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 rodzina na 1 parafię. Inne rozwiązania nie mają sensu. Osobiście ledwo własną rodzinę utrzymuję, co dopiero brać całą, często kilkuosobową rodzinę uchodźców bez wspólnego języka, zaplecza kulturowego i religii pod mój dach na 50 m kwadratowych... Może jeszcze z pracy zrezygnować, by mieć nad nimi piecze... Nonsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież Franciszek to opętany lewak. Kropka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że biskup chce przyjąć uchodźców do swojego pałacu i dzielić się z nimi chlebem powszednim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na parafiach jest tyle wolnych pokoi myślę że spora grupa uchodzców zmieściła by sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgrzybiały starzec może przyjąc nierobów do swoich skromnych komnat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na parafiach jest tyle wolnych pokoi myślę że spora grupa uchodzców zmieściła by sie
 
zgrzybiały starzec może przyjąc nierobów do swoich skromnych komnat
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy do 16-go roku życia bez wątpienia znajdą schronienie na niektórych parafiach. Dziewczynki do 24 , e chyba za stare , do 18 roku życia w zasadzie też ...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy do 16-go roku życia bez wątpienia znajdą schronienie na niektórych parafiach. Dziewczynki do 24 , e chyba za stare , do 18 roku życia w zasadzie też ...;-)))
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Gądecki odrobi lekcje z historii. 12 września 1683 r. Mahometanie z wielkimi siłami po raz kolejny idą na podbój Europy. Są tak pewni swego, że już ustanowili kalifat w Rzymie. Gądecki nie wie, że islam nienawidzi chrześcijan. Myśli, że te 80% osiłków ze Wschodu w wieku poborowym  to baranki? To jest arcybiskupie nowa inwazja. Ketmani siedzą tu od pokoleń i teraz nadszedł ich czas, bo widzą rozkład Europy Zachodniej ogłupionej przez oszalałych lewaków. I jeszcze Wschód jest zdrowy. Zauważmy, kto głośno nie boi się mówić, jak jest. Tak, tak Gądecki tchórz cię obleciał. Masz coś na sumieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdej plebani na pewno jest dużo miejsca, niech dadzą przykład i przyjmą kilkoro uchodźców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Nie wiem,  ile we mnie krwi jak to określiłeś/aś "JUDE" , bo ponoć 16 % obecnej populacji zamieszkującej teren pomiędzy Bugiem i Odrą ma domieszkę krwi genialnego narodu żydowskiego do 4-go pokolenia !!! Ale ja odczytuję znaki i wyciągam wnioski na przyszłość , a nie trwam w populiźmie, bądź jestem nieobdarzony indywidualnym myśleniem przez Najwyższego jak ty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bruksela widząc frekwencje w referendum i znając stosunek polaków do losów Polski teraz wciśnie nam 50 tysięcy ,,uchodżców ,, i kompletnie nic nikt nie zrobi po za jęczeniem przy piwku ,bo dla polaków najważniejsze jest nażreć się nachlać i leżeć na kanapie przed telewizorem oglądając żenujące seriale i showy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kler,jak zawsze rozdaje cudze! ,,dobrodzieje"! łupiskury! niech się rozejrzą po swoich parafiach,i pomagają swoim potrzebującym,chociaż to też przelew z kieszeni jednego do kieszeni drugiego,a ksiądz tyllko pośredniczy!jak tacy dobrzy,to niech jeden z drugim pójdzie na wykopki,zarobi,i kasę odda biednym uchodźcom! nieroby i pasibrzuch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę tego barbarzyńskiego " społeczeństwa" w naszym kraju. Skoro oni nie chcą walczyć o swoje to my walczmy o swoje i powstrzymajmy ich przed zniszczeniem nas!!! Ile już pomocy dostali ile razy próbowano ich ucywilizować???? I co obracają wszystko w pył, niszczą wszystko gdziekolwiek się znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kler,jak zawsze rozdaje cudze! ,,dobrodzieje"! łupiskury! niech się rozejrzą po swoich parafiach,i pomagają swoim potrzebującym,chociaż to też przelew z kieszeni jednego do kieszeni drugiego,a ksiądz tyllko pośredniczy!jak tacy dobrzy,to niech jeden z drugim pójdzie na wykopki,zarobi,i kasę odda biednym uchodźcom! nieroby i pasibrzuch!
Wiesz, to działa już ponad 2 tys. lat. Bądź rozsądny i korzystaj z naiwności innych jak my !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba juz najwyższy czas na oddanie stołka ksieze arcybiskupie i odpoczynek w jakimś cichym klasztorze. Bp Tomasik: „Imigrantom powinniśmy pomagać najpierw w ich kraju” Imigrantom powinniśmy pomagać najpierw w ich kraju powiedział biskup Henryk Tomasik przytaczając podstawowe stanowisko Fundacji "Kirche in Not" (Kościół w Potrzebie). Ordynariusz diecezji radomskiej podkreśla, że zmasowana fala migracji jest bardzo trudnym wyzwaniem technicznym dla Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani, którzy przyjadą tutaj, oczekując pomocnej ręki i tego braterstwa, którego gdzie indziej nie znajdują – podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski." Rozumiem Panie Biskupie, że przyjmiesz uchodzców w swoim pałacu, że nie będziesz ich wciskał swoim owieczkom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani, którzy przyjadą tutaj, oczekując pomocnej ręki i tego braterstwa, którego gdzie indziej nie znajdują – podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski." Rozumiem Panie Biskupie, że przyjmiesz uchodzców w swoim pałacu, że nie będziesz ich wciskał swoim owieczkom?
Owieczkom to nie, ale baranom które z nich wyrosły to i owszem ;-)))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziękuje, postoję. Ja tu ich nie nie chcę. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...